Zajęcia z Jogi

Joga jest ponadczasową i praktyczną nauką, rozwijającą się przez tysiąclecia, zajmującą się fizycznym, psychicznym, moralnym i duchowym rozwojem człowieka. Adresowana jest do wszystkich. Nie liczy się wiek, płeć ani stan zdrowia, a jedynie chęć poprawy jakości swojego życia. Jest jednak niezwykle ważne w jakim otoczeniu praktykujemy jogę.Od kilku lat regularnie współpracujemy z klubami jogi z Gdyni, Gdańska, Warszawy , Łodzi, Wielunia oraz Poznania. Organizujemy warsztaty zarówno weekendowe jak i całotygodniowe.

www.joganadmorzem.pl

„ Joga nad morzem 6-12 wrzesień, ośrodek „Margo”Karwienskie Blota II.

Zajęcia poprowadza dyplomowane nauczycielki jogi metoda IYENGARA: Marzena Strzelczyk( junior I) i Marlena Olejnik ( Introductory II) Tematem przewodnim warsztatu będzie: „Asana jako narzędzie do kultywowania uważności, wrażliwości i świadomości ciała, oddechu , umyslu, co czyni praktykę jogi bardziej wydajna i skuteczna w przywracaniu harmonii w organizmie.„

Dodatkowym atutem jest nieliczna grupa, kameralny ośrodek, wyłącznie do naszej dyspozycji,pyszne wegetariańskie posiłki i ciepła atmosfera, która tworzymy wspólnie już po raz czwarty w tym miejscu. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 502850054 lub 505417300. Zapraszamy serdecznie Marzena i Marlena”.